Top 3 za rok 2013

Šaty Ever Pretty

09.01.2012

Konečně se do oblíbeného e-shopu dostalo i několik nádherných šatů značky Ever Pretty! Jaké jsou? Na první pohled moderní krásné a levné. V porovnání s jinými rádoby luxusními značkami je cena poloviční, což potěší. Ever Pretty se dle svého sloganu snaží udělat každou ženu krásnou. Proto v jejich nabídce naleznete nejrůznější společenské šaty, plesové, koktejlové, do klubu, družičky, na maturitní ples… V různých barvách, stylech (ne každá žena má postavu modelky) a velikostech (S, M, L, XL, XLL a XXXL).

Fotogalerie šatů Ever Pretty 2012

7 nejkrásnějších z nabídky. Po kliknutí na obrázek se dostanete do českého e-shopu, kde je lze zakoupit.

Dlouhé plesové šaty Ever Pretty
dlouhé šaty Ever Pretty
Krásné barevné šaty s květinovým vzorem. Pokud si dobře vzpomínám, na fler.cz byly jedny velmi podobné. Použitý materiál je velmi pevný, košíčky s tenkou vycpávkou. Cena 1 490,- Kč.

Zeštíhlující dámské šaty na ples
plesové šaty Ever Pretty
Můj tajný favorit číslo 1. Použitá látka má správný říz. Plesové šaty mají krásně tvarovaný výstřih do písmene V, nastavitelná ramínka a prsní košíčky zdůrazňující poprsí. Pod prsy lehce nakrčená. Cena 1 590,- Kč. Velikosti S a M skladem.

Pro svědkyni
plesové šaty Ever Pretty
Hledáte levné, nevyzývavé společenské šaty pro svědkyni? Co tyhle? Pokud se nelíbí černá, v prodeji jsou ještě červené, modré, světle fialové. Cena 1 690,- Kč. Ačkoliv to na fotce není příliš dobře vidět, dívka má opravdu nádherné boty na ples.

Pro princeznu Sněhurku :-)
Šaty pro princeznu
Neuvěřitelným způsobem a hlavně kvůli ozdobě (našité kamínky) na saténovém pásu mi připomínají “úbor”, který měla pohádková Sněhurka. Kombinace bílého podkladu a tyrkysové modré je COOL! Cena 1 690,- Kč.

Antické plesové šaty
Antické šaty
Antická bohyně krásy by Vám tyto dlouhé plesové šaty záviděla. Cena 1 570,- Kč. Dobrá inspirace se zlatým náramkem na předloktí. Osobně mám vždycky problém vybrat vhodné šperky a ono to jde tak snadno. Kde nic, tu nic.

>> Na kompletní nabídku šatů Ever Pretty se podívejte v e-shopu. <<

Jaký je Váš názor na tuto značku? Napište nám do diskuze pod článkem.

Tvůj názor