Šaty pro společenské akce

Vítejte na stránkách společenské šaty. Připravili jsme si zde pro Vás pěkný přehled těch nejkrásnějších společenských šatů, které mají v roce 2009 zelenou. Není to ani tak dávno, co jsem se dlouze rozhodovala při výběru vhodných šatů na maturitní ples mé dcery, protože mi žádné stránky mé rozhodování nikterak neulehčily, rozhodla jsem se jedny takové založit. Kromě základních rad a tipů, zde můžete najít fotogalerii, ale také například sekci, která se věnuje šatům o velikosti XXL. Ve fotogalerii jsme pro Vás vybrali několik velice povedených modelů, hodících se veskrze na téměř všechny typy akcí. Aby se nám pánové a dámy nehádali, tak jsme je rozdělili zvlášť do sekcí dámské a pánské společenské šaty. Poslední dvě sekce jsou věnované trendům v roce 2009 a samozřejmě prodejnám, které nabízejí ty nejlepší kousky v České republice. Obzvláště Praha má jeden nádherný salón, kde jsem shodou okolností kupovala společenské šaty na svatbu pro svou dlouholetou kamarádku z dětství. To je tak pro začátek vše. Doufáme, že se Vám zde bude líbit.

Na co si dát pozor při nakupování společenských šatů?
Osobně doporučuji nešetřit, když šetříte, přicházejí problémy. Zaplaťte si za kvalitu a užijte si šaty, které Vám padnou jako ulité. Znám hodně příkladů, kdy naše krejčové upravovali šaty ženám.

Fotogalerie
To jsou především fotky, které Vás snad budou inspirovat v co největším rozsahu.

Jakou délku zvolit?
Vím je to sporné. Nad kolena, pod kolena, nikdy to není lehké rozhodování. Záleží většinou pouze na daném typu společenské akce a samozřejmě na Vás.

Novinky
Dne 7. srpna jsme přidali zajímavý článek na téma večerní šaty.
Čeká Vás letos maturita? Přečtěte si něco o maturitních šatech.
Háčkované šaty jsou teď v létě v módě. Vyzkoušejte je.
Luxus často přináší kvalitu a jedinečnost. Je to ale pravda? Tuto zapeklitou otázku rozlouskneme.
Už podruhé v letošní sezóně jsme se rozepsali o dámských šatech.
Léto je pomalu za námi, ale koktejlky jdou stále na dračku. Dejte jim šanci a vyzkoušejte tyto pohodové šatičky.
Po létu přichází další plesová sezóna. Nebuďte out a podívejte se na plesové šaty 2010.

Tvůj názor